Turpināt Iepirkties
-46%

Nip pudelīšu sildītājs

8,99

  • Visu veidu un formu zīdaiņu un bērnu pārtikas pudelītēm un burciņām.
  • Nepatērē elektroenerģiju.
  • Piemērots arī siltuma uzturēšanai. Ēdiens nepārkarst.
  • Izmantojams atkārtoti.
  • Var lietot kā sildītāju.

Ir noliktavā

SKU: 4000821370425 ,

Nip pudelīšu sildītājs.

(nepatērē elektroenerģiju)

Uzglabājiet ēdiena Nip pudelīšu sildītāju tīrā  un sausā un tumšā vietā. Ja nepieciešams, tīriet ar mitru drānu. Ja uz ēdiena sildītāja parādās kaļķakmens nogulsnes, reģenerācijas ūdenim pievienojiet nedaudz etiķa. To var lietot atkārtoti.

Triecieni vai liels spiediens uz aktivizētāja (piemēram autiņu somā) var nejauši aktivizēt ēdiena sildītāju. Lai no tā izvairītos, novietojiet ēdiena sildītāju somas augšpusē vai sānos.

Aktivizēšana: Uzspiediet uz aktivizētāja ēdiena sildītāja pamatnē līdz sākas acīmredzama kristalizācija. Sāls šķīdums uzkarst (kad lietojat sildītāju pirmo reizi vai pēc ilgstošas nelietošanas, pastāv iepēja, ka aktivizētājam vajadzēs uzspiest vairākas reizes). Ielieciet pudelīti vai burciņu (obligāti aizvērtu) ēdiena sildītājā. Izmantojot speciālo ventili, piepūtiet sildītāju līdz tā iekšējās sienas ir ciešā kontaktā ar pudelīti vai burciņu.

Pudelītes saturs (aptuveni 220 ml) sasils lietošanas temperatūrā aptuveni 10 minūtēs, bet burciņas saturs (aptuveni 190 g) būs gatavs ēšanai apmēram 15-20 minūtēs (sildīšanas ilgums var mainīties atkarībā no satura, izmēra, materiāla un sākotnējās pudelītes vai burciņas temperatūras).

Nospiediet ventili, lai izlaistu gaisu pirms pudelītes vai burciņas izņemšanas. Pārbaudiet ēdiena vai dzēriena temperatūru pirms bērna barošanas vai pirms dodat mazulim padzerties.

Lai saglabātu ēdienu siltu, pudelīti vai burciņu var atstāt sildītājā uz ilgāku laiku ( pat uz vairākām stundām). Pudelītes ar izteiktām kontūrām vieglāk izņemt, kamēr sāls šķīdums vēl nav pilnībā sacietējis.

Reģenerācija: Kad gaisa ēdiena sildītājā vairs nav un ventilis ir aiztaisīts, ielieciet to katlā ar ūdeni un uzlieciet vāku (katla izmēram jābūt pietiekami lielam, lai ēdiena sildītājs tajā ietilptu guļus stāvoklī, un ūdens ir jābūt tik daudz, lai tas noklātu sildītāju). Ļaujiet ūdenim uzvārīties. Kad ūdens uzvārījies, samaziniet plīts karstumu līdz minimumam ( atstājiet vāku virsū, jo ūdenim vajadzētu turpināt lēni vārīties), tad atstājiet sildītāju katlā vēl aptuveni 10 – 15 minūtes, līdz sāls sildītājā ir pilnībā izšķīdis. Ļaujiet tam atdzist. Atkārtoti aktivizēt ēdiena sildītāju varēs tikai tad, kad tas būs pilnīgi atdzisis. Ļaujiet tam nožūt pašam vai noslaukiet to sausu.

Uzmanību: ja pēc vārīšanās sildītājs pats aktivizējas, tātad ne visi sāls kristāli bija pilnībā izšķīduši. Tādā gadījumā, ielieciet sildītāju vārošajā ūdenī vēl uz kādu laiku.

 

Ražotājs: Nurnberg Gummi, Vācija 🇩🇪

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Uzraksti atsauksmi pirmais par “Nip pudelīšu sildītājs”

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *