Turpināt Iepirkties
-46%

Nip Cool Twister ūdens dzesētājs

9,99

 • Nip Cool Twister ir pasaulē pirmais ūdens dzesētājs, kas atdzesē verdošu ūdeni līdz 40, 50 vai 60˚C tikai 80 sekundēs.
 • Nip Cool Twister taupa nervus un laiku. Jūs varat pagatavot bērnam ēdienu vienā mirklī!
 • Jūs varat izmantot COOL TWISTER visām standarta zīdaiņu pudelītēm.
 • Tas darbojas bez elektrības un ir absolūti higiēnisks, ja tiek lietots atbilstoši norādījumiem, jo dzesējošais ūdens un karstais ūdens bērna ēdienam ir pilnīgi nodalīti viens no otrai.
 • Atjautīgi izdomātā ierīce darbojas pēc siltuma atdeves principa.
 • Jo vairāk aukstā ūdens ir COOL TWISTERā, jo lielāks ir dzesējošais efekts.

Ir noliktavā

SKU: 4000821370401 ,

COOL TWISTER ir pasaulē pirmais ūdens dzesētājs, kas atdzesē verdošu ūdeni līdz 40, 50 vai 60˚C tikai 80 sekundēs. COOL TWISTER taupa nervus un laiku. Jūs varat pagatavot bērnam ēdienu vienā mirklī!

 

Veselīgam zīdaiņu ēdienam vajadzīga pareiza temperatūra. Bieži ir nepieciešams sākumā uzvārīt ūdeni un pēc tam atdzesēt to līdz 40, 50 vai 60˚C pirms tas tik pievienots, piemēram, piena pulverim, lai pagatavotu ēdienu mazulim. Tikai ievērojot pareizu temperatūru var būt pārliecināts, ka ēdiens nekļūs kunkuļains, nezaudēs vitamīnus un citas vērtīgas sastāvdaļas.

Bērna ēdiena pagatavošanai nepieciešamo temperatūru ražotājs norāda uz iepakojuma. Pēc ūdens atdzesēšanas  līdz vajadzīgajai temperatūrai pagatavojiet bērna ēdienu atbilstoši produkta ražotāja instrukcijai.

Ražotājs: Nurnberg Gummi, Vācija 🇩🇪

Lietošanas instrukcija

 

 1. Atskrūvējiet sarkano skrūvi un piepildiet COOL TWISTER ar atdzesēšanai vajadzīgo ūdens daudzumu: 450ml (pilns) atdzesēs vārošu ūdeni līdz 40˚C, 280ml – līdz 50˚C, 180ml – līdz 60˚C. Lūdzu, iepildiet aukstu ūdeni. Vēlams, lai šis ūdens pirms tam būtu vārīts. Pēc tam aiztaisiet tvertni ar sarkano skrūvi.
 2. Pirms pirmās lietošanas COOL TWISTER jāievieto ledusskapī vismaz uz 1 stundu, lai tas sasniegtu temperatūru 5-10˚C. Turpmāk katru reizi pēc lietošanas COOL TWISTER jānovieto atpakaļ ledusskapī.
 3. Piepildiet COOL TWISTER mērglāzi līdz atzīmei (210ml) ar verdošu ūdeni.
 4. Uzskrūvējiet COOL TWISTER korpusu uz mērglāzes.
 5. Sagatavojiet pudelīti bērna barošanai.
 6. Pagrieziet COOL TWISTER par 180˚ un uzlieciet to uz pudelītes. Kamēr karstais ūdens iztek cauri COOL TWISTER pudelītē, tas atdziest atbilstoši aukstā ūdens daudzumam, kas ieliets COOL TWISTER dzesējošajā elementā.

Kad 210ml karstā ūdens ir pilnībā iztecējuši cauri aparātam, COOL TWISTER kopā ar tā paliktni un vāku jāievieto atpakaļ ledusskapī. Ir nepieciešamas vismaz 3 stundas, lai ierīce atdzistu un atkal sasniegtu savu vajadzīgo darba temperatūru 5-10˚C.

*Ja COOL TWISTERā iepilda 450ml aukstā ūdens, verdošais ūdens, tekot cauri ierīcei, atdziest līdz 40˚C. Ja ir iepildīti 280ml vai 180ml aukstā ūdens, dzesējamais ūdens atdzisīs līdz, attiecīgi, 50 vai 60˚C. Lai iepildītu COOL TWISTERā nepieciešamo ūdens daudzumu, lūdzu, izmantojiet piemērotu mērtrauku vai iedaļas uz bērna ēdināšanai lietojamās pudeles.

Svarīga informācija

 

 • Pirms pirmās lietošanas visas COOL TWISTER sastāvdaļas jāsterilizē, ievietojot tās verdošā ūdenī vismaz uz 3 minūtēm.
 • COOL TWISTER ir piemērots vienīgi ūdens dzesēšanai. Nekad neizmantojiet to citu šķidrumu vai jau pagatavotu maisījumu atdzesēšanai.
 •  COOL TWISTER nedrīkst mazgāt trauku mazgājamajā mašīnā.
 • Tā kā COOL TWISTER satur metāliskas detaļas, to nedrīkst likt nekādās mikroviļņu ierīcēs, arī mikroviļņu sterilizatoros.
 • Verdošs ūdens ir bīstams! Vienmēr pārliecinieties, vai jūsu bērns nevar tam piekļūt, īpaši, kad darbojaties ar COOL TWISTER!
 •  Pārbaudiet bērna ēdiena temperatūru pirms barošanas. Lūdzu, vienmēr ievērojiet ražotāja rekomendācijas attiecībā uz ēdiena daudzumu un konsistenci.
 • Nekad nelietojiet COOL TWISTER, ja tas ir kaut kādā ziņā bīstami!
 • Vienmēr piepildiet COOL TWISTER mērglāzi līdz atzīmei 210ml un ļaujiet ūdenim pilnībā iztecēt cauri ierīcei, arī, ja nepieciešams mazāks ūdens daudzums.
 • Glabājiet COOL TWISTER ledusskapī, kad nelietojat to.

Tīrīšana un kopšana

 

 • Mainiet ūdeni COOL TWISTER tvertnes iekšpusē vienu reizi nedēļā. Uzpildiet tikai aukstu ūdeni. Vēlams, lai šis ūdens pirms tam būtu uzvārīts.
 • Vienu reizi nedēļā un, kad vien nepieciešams, mazgājiet COOL TWISTER, mērglāzi, tvertnes pamatni un vāku ar siltu ūdeni un parastu mazgāšanas līdzekli, tad kārtīgi noskalojiet ar tīru ūdeni. Pēc tam sterilizējiet visas sastāvdaļas, tās vārot. Noņemiet sarkano skrūvi un ievietojiet visas COOL TWISTER sastāvdaļas pietiekami augstā traukā ar siltu ūdeni tā, lai visas daļas būtu pilnībā pārklātas ar ūdeni. Tad ūdeni uzkarsējiet līdz vārīšanās temperatūrai un vāriet aptuveni 3 minūtes. Laiku pa laikam vajadzētu pagrozīt traukā esošās sastāvdaļas ar dakšu. Pēc tam atstājiet ierīces sastāvdaļas traukā ar ūdeni vēl 30 minūtes.
 • Ja COOL TWISTER pārtraucat lietot uz ilgāku laiku, iesakām to kārtīgi notīrīt, kā tas aprakstīts iepriekš, un uzglabāt sausā vietā.

Atsauksmes

There are no reviews yet

Uzraksti atsauksmi pirmais par “Nip Cool Twister ūdens dzesētājs”

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *