Turpināt Iepirkties

NIP spilventiņš sildošais (0 mēn. +) ar lavandas aromātu

6,53

  • nomierina gremošanas traucējumu vai zīdaiņu koliku izraisītās vēdera sāpes
  • satur tīri dabīgu lavandas eļļu
  • rada patīkamu siltuma un drošības sajūtu, palīdz atkal iemigt, ja miegs ir pārtraukts
  • ergonomisks dizains un īpaši mīksts materiāls lieliski pielāgojas mazuļa vēderam
  • mikroviļņu krāsnī uzsildās 30-60 sekunžu laikā
  • nesatur BPA un ftalātus

 

Nav noliktavā

SKU: 4000821370715 Kategorijas:

NIP spilventiņš sildošais ( 0 mēn. + ) ar lavandas aromātu

Nesatur ftalātus

Nomierina gremošanas traucējumu vai zīdaiņu koliku izraisītās vēdera sāpes
Uzlabo (vispārējo) pašsajūtu. Rada patīkamu siltuma un drošības sajūtu, palīdz atkal iemigt, ja miegs ir pārtraukts.

Priekšrocības: ilgstošs, nepārtraukts siltums, dabīga lavandas eļļa, elastīgs un patīkams, ergonomiskā forma lieliski pielāgojas zīdaiņa mazajam vēderiņam, patīkami maiga virsma, kuru neietekmē siekalas vai sviedri.

Svarīgi: Sildiet spilventiņu tikai mikroviļņu krāsnī. Lietojams atkārtoti. Ievērojiet lietošanas un drošības pamācību. Sildošais spilventiņš nav rotaļlieta!

Nip sildošā spilventiņa lietošanas pamācība
Lietojot to pareizi, sildošā spilventiņa kalpošanas laiks būs vismaz viens gads. Tas piemērots arī pieaugušajiem.

Uzsildīšana. Ielieciet sildošo spilventiņu mikroviļņu krasnī un uzsildiet to līdz nepieciešamajai temperatūrai. Aptuveni 600 Vatos, tas prasīs 30 sekundes. Ja Jūsu mikroviļņu krāsnij ir cits jaudas līmenis Vatos, pielāgojiet atbilstošu sildīšanas laiku (300 Vatos apm. 60 sekundes; 800 Vatos apt. 20 sekundes). Ņemiet vērā, ka pat ja tām ir uzrādīta vienāda jauda, faktiskā jaudas izvade var atšķirties dažādu ražotāju mikroviļņu krāsnīm. Ja Jūs nezināt savas mikroviļņu krāsns jaudīgumu vai tas atšķirās no minētajiem, iesakām sildīt spilventiņu zemākajā jaudā 60 sekundes. Izņemiet uzsildīto spilventiņu no mikroviļņu krāsns un rūpīgi samīciet, lai nodrošinātu vienmērīgu siltumu tajā. Ja spilventiņš vēl nav sasilis nepeciešamajā temperatūrā, atkārtojiet sildīšanas procesu. Atkārtoti sildiet to atbilstošā jaudas padevē 15 sekunžu intervālos. Pirms lietojat sildošo spilventiņu, pārbaudiet tā temperatūru, uzmanīgi to uzliekot sava apakšdelma iekšpusē. Ja ir par karstu, ļaujiet tam atdzist. Neatstājiet sildošo spilventiņu bez uzraudzības mikroviļņu krāsnī, kamēr to sildāt. Ja spilventiņš uzpūšās, nekavējoties pārstājiet tā sildīšanu. Nākamajā sildīšanas reizē, izvēlieties zemāku jaudas iestatījumu vai īsāku sildīšanas laiku. Ir svarīgi piemērot sildīšanas laiku konkrētajai mikroviļņu krāsns jaudai. Pārkaršana var radīt bojājumus spilventiņam vai apdegumus uz ādas. Bojāto sildošo spilventiņu, izmetiet sadzīves atkritumos.

Uzmanīgi : Sildošais spilventiņš nav piemērots sildīšānai cepeškrāsnī, grillā vai karsta ūdens vannā.

Kopšana: Nelielus traipus tīrīt, noskalojot tos siltā, tekošā ūdenī vai noslaukot ar mitru drānu. Nelietot abrazīvus tīrīšanas vai mazgāšanas līdzekļus. Nav piemērots mazgāšanai trauku mazgājamajās mašīnās, mikroviļņu sterilizātoros, veļas mašīnās vai verdošā ūdenī. Glabājiet sildošo spilventiņu tīru un sausu, vēsā, labi vēdinātā vietā. Nepakļaujiet to tiešai saules gaismai.
Lai nodrošinātu drošību ievērojiet: Sildošais spilventiņš nav rotaļlieta un to drīkst lietot tikai pieaugušo uzraudzībā. Pirms lietošanas, pārliecinieties, ka tam nav bojājumu. Nomainiet sildošo spilventiņu tiklīdz ir konstatēti bojājumi. Sildošā spilventiņa saturs ir pilnīgi nekaitīgs. Ja dūņu gēls nonāk uz ādas vai acīs, izskalojiet saskarsmes vietu ar lielu ūdens daudzumu. Nav zināmu kairinājuma gadījumu ādai vai acīm saskaroties ar šo vielu.Bērni ir daudz jutīgāki pret karstumu, tādēļ sildošā spilventiņa temperatūrai nevajadzētu pārsniegt 42 grādus. Siltuma izmantošana nav ieteicama, ārstējot akūtus iekaisumus vai paaugstinātu ķermeņa temperatūru.

Ražotājs: Nurnberg Gummi GmbH &Co, Vācija.

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Uzraksti atsauksmi pirmais par “NIP spilventiņš sildošais (0 mēn. +) ar lavandas aromātu”

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *