fbpx

Atlasīt:

Christinen ūdens bērniem 0,5 L

0,59

Out of stock

Turpināt Iepirkties

Christinen ūdens bērniem 0,5 L

0,59

Nav noliktavā

SKU: 4018755647681 Kategorija:

Dabīgs minerālūdens no Fläming Felsenquelle avota Vīzenburgā zīdaiņu barības pagatavošanai. Nav nepieciešams ūdeni novārīt. Lietot no bērna dzimšanas.

Izmantošana:Christinen ūdens bērniem ir īpaši piemērots, lai pagatavotu piena maisījumus un putras zīdaiņiem, kā arī mazuļu un bērnu tējas pagatavošanai.

Christinen ūdens bērniem – jo uzticēšanās ir svarīga.Mazuļu un mazu bērnu veselīgas barības pagatavošanai, būtu jāizmanto augstākās kvalitātes ūdens.

Zīdainim vēl ir ļoti jūtīgs organisms, kuru nevajadzētu pārslogot ar kaitīgām vielām, minerālvielām un mikrobiem. Christinen ūdens bērniem atbilst šīm prasībām. Papildus tam, Christinen ūdens ir piemērots arī pieaugušajiem un dzērienu, piemēram, tējas un kafijas, pagatavošanai.

Piedevas: dabīgs minerālūdens

Sastāvs: Esošo ūdens sastāvdaļu pārskats (Izvilkums/maksimālās robežu vērtības)

Ūdens sastāvs Christinen ūdens bērniem Minerāli un dzeramā ūdens noteikumi
Hidrogēn-karbonats 139 mg/l
Kalcijs 60,7 mg/l
Sulfāts 55 < 240 mg/l
Hlorīds 14
Nātrijs 6,9 < 20 mg/l
Nitrāts < 0,3 < 10 mg/l
Fluorīds 0,09mg/l < 0,7 mg/l
Nitrīts < 0,005mg/l < 0,02 mg/l
Mangāns < 0,002mg/l < 0,05 mg/l

Svarīgi norādījumi: Christinen ūdens bērniem pirms lietošanas nav jānovāra. Lūdzu, uzglabājiet atvērto iepakojumu ledusskapī! Ja iepakojums ir bijis atvērts ilgāk kā 2 dienas, būtu ieteicams drošības pēc ūdeni novārīt. Ūdens ar zemu nātrija saturu; Bez ogļskābās gāzes; Ar neitrālu garšu; Gatavs lietošanai.

Derīguma termiņš:  skatīt uz iepakojuma augšā

Derīguma termiņš: skatīt uz iepakojuma augšā. Ražotājs: Fläming Quelle GmbH & Co.Kg, Vīzenburga/Brandenbruga Vācija, ES. www.christinen.de. Izplatītājs Baltijā: MedProf SIA, Ropažu iela 19a, Rīga, Latvija, tālr.67552451. Šo produktu var iegādāties arī internetā www.bernulietas.lv

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Uzraksti atsauksmi pirmais par “Christinen ūdens bērniem 0,5 L”

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

×
×

Cart