Turpināt Iepirkties

Humana Junior 1+ 600g + NIP Cool Twister ūdens dzēsētājs

46,91

Humana Junior 1+ – piena maisījums no 1 gada vecuma  + COOL TWISTER ir pasaulē pirmais ūdens dzesētājs, kas atdzesē verdošu ūdeni līdz 40, 50 vai 60˚C tikai 80 sekundēs. COOL TWISTER taupa nervus un laiku. Jūs varat pagatavot bērnam ēdienu vienā mirklī!

18,47

Īpašais piedāvājums!  Pērc pilnu iepakojumu Humana Junior no 1 gada vecuma un dāvanā saņem NIP Cool Twister ūdens dzēsētāju

Junior Milch ir piemērots mazuļiem no 12 mēnešu vecuma pēc Humana Folgemilch 3 vai kāda cita Folgemilch veida. Humana Junior Milch iesakām lietot kā dzērienu starp ēdienreizēm vai ēdienreižu laikā kopā ar pārtiku  ( piemēram ar maizi vai sausajām brokastīm ) .

Zini, kas ir iekšā.

Omega 3 taukskābes: veicina smadzeņu un  nervu šūnu attīstību.

Jods: 100 ml Junior piena maisījums satur 18% no dienā nepieciešamā joda daudzuma.

Iepakojums: 600g (2 paciņas pa 300 g)

Ražotājs: Humana GmbH, Vācija

COOL TWISTER ir pasaulē pirmais ūdens dzesētājs, kas atdzesē verdošu ūdeni līdz 40, 50 vai 60˚C tikai 80 sekundēs. COOL TWISTER taupa nervus un laiku. Jūs varat pagatavot bērnam ēdienu vienā mirklī!

Jūs varat izmantot COOL TWISTER visām standarta zīdaiņu pudelītēm. Tas darbojas bez elektrības un ir absolūti higiēnisks, ja tiek lietots atbilstoši norādījumiem, jo dzesējošais ūdens un karstais ūdens bērna ēdienam ir pilnīgi nodalīti viens no otrai.

Atjautīgi izdomātā ierīce darbojas pēc siltuma atdeves principa.Jo vairāk aukstā ūdens ir COOL TWISTERā, jo lielāks ir dzesējošais efekts.

Ja COOL TWISTERā iepilda 450ml aukstā ūdens, verdošais ūdens, tekot cauri ierīcei, atdziest līdz 40˚C. Ja ir iepildīti 280ml vai 180ml aukstā ūdens, dzesējamais ūdens atdzisīs līdz, attiecīgi, 50 vai 60˚C. Lai iepildītu COOL TWISTERā nepieciešamo ūdens daudzumu, lūdzu, izmantojiet piemērotu mērtrauku vai iedaļas uz bērna ēdināšanai lietojamās pudeles.

Bērna ēdiena pagatavošanai nepieciešamo temperatūru ražotājs norāda uz iepakojuma. Pēc ūdens atdzesēšanas COOL TWISTERā līdz vajadzīgajai temperatūrai pagatavojiet bērna ēdienu atbilstoši produkta ražotāja instrukcijai.

Pirms COOL TWISTER lietošanas uzmanīgi izlasiet  un ņemiet vērā sekojošos norādījumus.

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Uzraksti atsauksmi pirmais par “Humana Junior 1+ 600g + NIP Cool Twister ūdens dzēsētājs”

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jums arī varētu patikt…