Turpināt Iepirkties

Humana Folgemilch 2 600g + NIP Cool Twister ūdens dzēsētājs

49,43

Humana Folgemilch 2 –mākslīgais piena maisījums zīdaiņiem no 6 mēnešu vecuma  + COOL TWISTER ir pasaulē pirmais ūdens dzesētājs, kas atdzesē verdošu ūdeni līdz 40, 50 vai 60˚C tikai 80 sekundēs. COOL TWISTER taupa nervus un laiku. Jūs varat pagatavot bērnam ēdienu vienā mirklī!

18,47

Īpašais piedāvājums!  Pērc pilnu iepakojumu Humana Folgemilch 2 un dāvanā saņem NIP Cool Twister ūdens dzēsētāju

Humana Folgemilch 2 ir piemērots mazuļiem no 6 mēnešu vecuma kā nākamais maisījums pēc barošanas ar krūti vai Humana Anfangsmilch 1. Jūs varat turpināt mazuli barot ar Folgemilch arī pēc jebkura cita piena maisījuma.

Humana savieno gadu desmitiem ilgu pieredzi ar mūsdienīgiem pētījumiem un rūpējas par zinātniski pamatotu kvalitāti. Jau vairāk kā 60 gadus ražo pārtiku zīdaiņiem. Bērni saņem visu, kas viņiem ir vajadzīgs veselīgai attīstībai. Zemnieki, kuri piegādā Humana izejvielas, ir uzņēmumam vairākās paaudzēs zināmi ģimenes uzņēmumi.

Zini, kas ir iekšā.

Alfa linolēnskābe (ALA) ir svarīga Omega 3 taukskābe smadzeņu un nervu šūnu attīstībai.

Vitamīns A un C ir svarīgi vitamīni imūnsistēmai.

Vitamīns D pastiprina kalcija uzsūkšanos, kas nodrošina stiprus kaulu audus.

Iepakojums: 600g (2 paciņas pa 300 g)

Ražotājs: Humana GmbH, Vācija

COOL TWISTER ir pasaulē pirmais ūdens dzesētājs, kas atdzesē verdošu ūdeni līdz 40, 50 vai 60˚C tikai 80 sekundēs. COOL TWISTER taupa nervus un laiku. Jūs varat pagatavot bērnam ēdienu vienā mirklī!

Jūs varat izmantot COOL TWISTER visām standarta zīdaiņu pudelītēm. Tas darbojas bez elektrības un ir absolūti higiēnisks, ja tiek lietots atbilstoši norādījumiem, jo dzesējošais ūdens un karstais ūdens bērna ēdienam ir pilnīgi nodalīti viens no otrai.

Atjautīgi izdomātā ierīce darbojas pēc siltuma atdeves principa.Jo vairāk aukstā ūdens ir COOL TWISTERā, jo lielāks ir dzesējošais efekts.

Ja COOL TWISTERā iepilda 450ml aukstā ūdens, verdošais ūdens, tekot cauri ierīcei, atdziest līdz 40˚C. Ja ir iepildīti 280ml vai 180ml aukstā ūdens, dzesējamais ūdens atdzisīs līdz, attiecīgi, 50 vai 60˚C. Lai iepildītu COOL TWISTERā nepieciešamo ūdens daudzumu, lūdzu, izmantojiet piemērotu mērtrauku vai iedaļas uz bērna ēdināšanai lietojamās pudeles.

Bērna ēdiena pagatavošanai nepieciešamo temperatūru ražotājs norāda uz iepakojuma. Pēc ūdens atdzesēšanas COOL TWISTERā līdz vajadzīgajai temperatūrai pagatavojiet bērna ēdienu atbilstoši produkta ražotāja instrukcijai.

Pirms COOL TWISTER lietošanas uzmanīgi izlasiet  un ņemiet vērā sekojošos norādījumus.

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Uzraksti atsauksmi pirmais par “Humana Folgemilch 2 600g + NIP Cool Twister ūdens dzēsētājs”

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jums arī varētu patikt…