Turpināt Iepirkties
-26%

Humana 3 PRO Balance 800g

9,99

 • Šis produkts ir ražots Itālijas tirgum, tā recepte nedaudz atšķiras no līdz šim pieejamā Humana 3 maisījuma.
 • No 1 gada vecuma.
 • Uzlabota formula – atbilst uztura speciālistu ieteikumiem*
 • Ar kalciju, ALA (omega-3 taukskābēm), A, C un D vitamīniem, jodu, dzelzi un cinku
 • Vecumam atbilstošs olbaltumvielu saturs*
 • 1 iepakojums = aptuveni 34 porcijas (katra 170 ml)

Nav noliktavā

SKU: 8031575700028 Kategorijas: Birkas: ,
Pērkot 4 iepakojumus un vairāk - 15% atlaide!

Humana 3 PRO Balance – mākslīgais piena maisījums zīdaiņiem pēc 12 mēnešu vecuma.

Šis produkts ir ražots Itālijas tirgum, tā recepte nedaudz atšķiras no līdz šim pieejamā Humana 3 maisījuma.

Humana 3 PRO Balance ir piemērots mazuļiem pēc 12 mēnešu vecuma kā nākamais maisījums pēc Humana 2 PRO Balance vai jebkura cita piena maisījuma vai arī pēc mātes piena.  Tas ir ideāli piemērots kā dzēriens vai var tikt pasniegts kopā ar maltīti (piemēram, ar maizi vai kā pienu muslim).

Jūsu mazulim tagad ir 1 gads un viņš katru dienu atklāj pasauli no jauna. Mainās arī uztura vajadzības. Mūsu bērnu dzēriens 1+ mazajiem varoņiem atbalsta vecumam atbilstošu kognitīvo un motorisko attīstību un nodrošina jūsu bērnam visas svarīgās uzturvielas – jautrības un piedzīvojumu pilnai pasaulei.

Mūsu darbību katru dienu iedvesmo mammas un mazuļi. Uzklausām vecāku vēlmes un ņemam vērā mazuļu vajadzības. Apzinoties, ka zīdīšana, bez šaubām, ir labākais veids, kā barot bērnu, Humana ‒ ar vairāk nekā 65 gadu pieredzi ‒ darbojas saskaņā ar jaunākajām dabas un zinātnes jomas atziņām, piedāvājot uzturu, kas atbalsta zīdaiņu un mazuļu attīstību.

Aktīvs ķermenis un prāts jūsu mazā varoņa aizraujošajiem piedzīvojumiem

 • Smadzenes un nervi:Lai atbalstītu smadzeņu un nervu audu attīstību, Humana 3 PRO Balance Little Heroes satur ALA, neaizstājamo omega-3 taukskābi.
 • Kauli:Mūsu bērnu dzēriens ir bagātināts ar kalciju un D vitamīnu. Kalcijs ir svarīgs mazo varoņu kaulu normālai attīstībai. D vitamīns veicina normālu kaulu un zobu attīstību.
 • Imūnsistēma:Mēs veicinām mazo varoņu imūnsistēmas normālu darbību ar A, C & D vitamīniem un cinku.
 • Izaugsme:Cinks arī veicina normālu augšanu.
 • Kognitīvā attīstība:Jods un dzelzs veicina normālu kognitīvo attīstību.
 • Vecumam atbilstošs olbaltumvielu saturs:Olbaltumvielu saturs ir pielāgots mazuļiem*.
 • Recepte atbilst pašreizējiem uztura speciālistu ieteikumiem. (Koletzko B. et al. (2018). Ikmēneša žurnāls pediatrijai 166:57-61).*

Svarīga norāde.

Mātes piens ir labākais jūsu bērnam. Tāpat kā jebkuru Humana piena maisījumuHumana 3 PRO Balance nevajadzētu izmantot kā mātes piena aizstājēju pirmajos 6  zīdaiņa dzīves mēnešos, bet tikai tad, kad mazulis sasniedzis 12 mēnešu vecumu, sāciet izmantot to kā jauktās barošanas sastāvdaļu Tā kā katrs bērniņš ir individuāls un katrs attīstās savādāk, piena maisījumu kā papildinājumu mātes pienam, bērna ēdienkartē varat iekļaut arī agrāk, taču pirms tam konsultējieties ar savu ārstu.

Mūsu garantija

Šis produkts ir iepakots gaismu un gaisu necaurlaidīgā folijas iepakojumā, tādējādi nodrošinot tā kvalitāti. Atvērtu iekšējo iepakojumu labi noslēgtu uzglabāt tumšā un vēsā vietā. Atvērtu iepakojumu izlietot trīs nedēļu laikā. Neatvērtu oriģinālo iepakojumu uzglabāt sausā, vēsā vietā.

Iepakojums 800g

1 iepakojums = aptuveni 24 porcijas (katra 270 ml)

Ražotājs: Humana, Vācija 🇩🇪

Sastāvs

Pagatavošana

Gatavojot pienu, lūdzu, ņemiet vērā norādes. Rūpīgi izmazgājiet pudelīti, knupi un gredzenu, pagatavojiet pienu no jauna pirms katras maltītes, nekavējoties izbarojiet un neizmantojiet pārpalikumus atkārtoti. Lūdzu, lietojiet tikai šajā iepakojumā esošo Humana mērkaroti (aptuveni 3,5 g). Nepareiza pagatavošana un uzglabāšana var kaitēt bērna veselībai.150 ml ūdens.

1. Uzvāriet nepieciešamo ūdens daudzumu un atdzesējiet līdz 50oC. Ielejiet pudelītē apmēram pusi no nepieciešamā ūdens daudzuma.

2. Ar naža galu nolīdziniet piepildīto mērkaroti un ieberiet pudelītē nepieciešamo pulvera daudzumu. Izmantojiet pievienoto Humana mērkaroti3. Aizveriet pudelīti un rūpīgi sakratiet. Pievienojiet atlikušo ūdens daudzumu un vēlreiz rūpīgi sakratiet.170 ml piena.

4. Iepildiet dzeramajā tasītē un pārbaudiet, vai saturs atbilst dzeršanai piemērotai temperatūrai (37 °C)..

Nekarsējiet mikroviļņu krāsnī (applaucēšanās risks). Iesakām mazulim dot divas porcijas (170 ml) dienā. Norādītais dzeršanai paredzētais daudzums ir aptuvena vērtība un var mainīties, jo katrs mazulis ir unikāls.

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Uzraksti atsauksmi pirmais par “Humana 3 PRO Balance 800g”

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Jums arī varētu patikt…