SIA „MedProf” jau kopš 2002. gada kā vairumtirgotājs Latvijā pārstāv Humana un kopš 2007. gada arī Nip produkciju – noderīgas lietas ikvienam mazulim!

No pavisam neliela uzņēmuma, kurā sākotnēji strādāja tikai daži cilvēki, pa šiem gadiem pamazām esam auguši un paplašinājuši savu darbību! Nu jau mūsu komandā ir 7 pastāvīgie darbinieki un vēl vairāki kolosāli palīgi, kuri tiek iesaistīti atsevišķu darbu veikšanā un projektu realizācijā! Plašāks ir kļuvis arī piedāvāto preču sortiments un plānojam to paplašināt arī turpmāk!

Lai Humana un Nip produktus iegādāties varētu vēl ērtāk un izdevīgāk, esam izveidojuši savu mājas lapu un atvēruši interneta veikalu Bērnulietas.lv! Šo lapu vēlamies veidot kā vietu, kur ikviens jaunais vecāks vai jebkurš interesents varētu saņemt pilnīgu un vispusīgu informāciju par jebkuru mūsu pārstāvēto produktu, izprast, kas slēpjas zem dažādiem sarežģītiem terminiem produktu sastāvos un aprakstos, uzdot jautājumus un saņemt atbildes no mūsu uztura speciālista par sev interesējošām un aktuālām tēmām! Kā arī, šeit varēsiet izlasīt informāciju par visām mūsu aktivitātēm un īpašiem piedāvājumiem, piedalīties produktu testos un konkursos, un laimēt noderīgas balvas.

Bērnulietas.lv e-veikalu raksturo 3 lietas:

Uzticams interneta veikals – ikvienam klientam ir svarīgi apzināties, ka e-veikals, kurā tas iepērkas, ir uzticams un izpildīs savas saistības, bet topošajiem un jaunajiem vecākiem, kam lielākā daļa uzmanības un domas pievērstas mazulim, ir vēl svarīgāk būt pārliecinātiem, ka iepirkšanās izvēlētajā interneta veikalā ir droša un nesagādās liekas galvassāpes! Un mēs esam šeit, lai Jums to sniegtu! Jūs varat uzticēties mūsu sniegtajai informācijai par produktiem, mūsu piedāvātajām cenām un akciju piedāvājumiem. Ikviens pircējs tiek nodrošināts ar LR likumdošanas aktos paredzētajām pirkuma atteikuma tiesībām (sīkāk par to var izlasīt sadaļā „Iepirkšanās noteikumi”) un preču garantijām.

Teicams serviss – mēs nodrošinām ne tikai visizdevīgākās cenas un plašāko sortimentu Humana un Nip produktiem, bet, sadarbībā ar mūsu partneriem, arī ātru un izdevīgu preču piegādi Jums vēlamajā adresē!

Individuāla pieeja katram klientam – mums ir svarīgs ikviens klients, tāpēc katram pasūtījumam vai jautājumam veltam nedalītu uzmanību un atbildi sniedzam iespējami ātri! Ja ir jāprecizē kaut vissīkākā nianse – par pasūtītās preces krāsu, garšu, vēlamo piegādes laiku vai jebko citu, sazināmies ar klientu, kā arī nepieciešamības gadījumā sniedzam papildus informāciju un ieteikumus.

Mums rūp, lai katra nākamā paaudze augtu un attīstītos veselīgi, tāpēc SIA MedProf piedāvāto preču klāstā ir visaugstākās kvalitātes bērnu pārtikas produkti un preces no tādiem starptautiski atzītiem un iecienītiem zīmoliem kā Humana un Nip.