Nip pieaudzē māneklītim spārnus!

Nip pieaudzē māneklītim spārnus!

Nip Miss Denti – māneklītis pareizam sakodienam!
Ideāli piemērots pareizai zobu attīstībai!

Visbiežāk mazuļu zobiņi sāk šķilties pēc 5 vai 6 mēnešu vecuma. Miss Denti māneklīša 1. izmērs ir ieteicams tieši šim jutīgajam attīstības periodam.

Pirmie piena zobiņi parasti šķiļas no 5 – 13 mēnešu vecumā. Miss Denti 2. izmēra māneklīti vajadzētu sākt lietot brīdī tiklīdz parādās pirmie zobiņi.

Priekšējie dzerokļi parasti sāk šķilties, kad bērniņš ir vecāks par 13 mēnešiem. Tas ir īstais laiks, kad pāriet uz Miss Denti 3. izmēru!

Acu zobi parasti šķiļas laikā no 16-20 mēnešu vecumam pēc tam, laika posmā starp 20 un 30 mēnešu vecumam, aug aizmugurējie dzerokļi.

Mazi spārniņi lielam efektam!
Patentētie māneklīša spārniņi padara Mis Denti māneklīti daudz platāku par ikvienu tradicionālo māneklīti. Spārniņi vienmērīgi sadala spiedienu, tādā veidā pasargājot jutīgos priekšzobus no spiediena, kura rezultātā var rasties nepareizs sakodiens.

Miss Denti māneklīša piestiprināšanai iesakām Nip Snappy māneklīšu lentu, kas paredzēta māneklīšiem bez rokturīša!

Miss Denti aug kopā ar mazuli!
Miss Denti silikona māneklītis. 1. izmērs.
Paredzēts mazuļiem, kam vēl nav zobu (0-6m)
Miss Denti uz sāniem paplatinātā māneklīša gumija sadala spiedienu plašākā apgabalā. Spiediens netiek fokusēts vienā punktā pret priekšzobiem, tādējādi pasargājot mazuli no nepareiza sakodiena veidošanās.
Īpaši maigais un gludais māneklīša gals pasargā mazuļa jutīgās smaganas no berzes.

Miss Denti silikona māneklītis 2. izmērs.
Paredzēts mazuļiem, kam sāk šķilties pirmie zobiņi (5-13m)
Pateicoties patentētajiem spārniņiem, māneklītis ir īpaši plats. Platais māneklīša gals nodrošina, ka spiediens tiek vienmērīgi sadalīts plašākā apgabalā – veidojot vienmērīgu atbalstu visiem priekšzobiem.
Īpašais rievojums māneklīša gumijā piešķir tai papildus izturību pret košanu, līdz ar to ir drošāks un piemērotāks mazuļiem, kam jau ir zobiņi.

Miss Denti silikona māneklītis 3. izmērs.
Paredzēts mazuļiem, kam sāk šķilties pirmie dzerokļi (13m+)
Īpaši lielie Miss Denti spārniņi sniedzas līdz mazuļa dzerokļiem, pārnesot spiedienu no priekšzobiem uz dzerokļiem, kas ir daudz izturīgāki un vieglāk absorbē šo spiedienu. Spiediens uz priekšzobiem tiek mazināts, vai pat pilnīgi pārnests uz dzerokļiem ar Miss Denti spārniņu palīdzību, līdz ar to tiek novērsta iespēja veidoties nepareizam sakodienam un žokļa novietojumam.

Īpašais rievojums māneklīša gumijā piešķir tai papildus izturību pret košanu, līdz ar to ir drošāks un piemērotāks mazuļiem, kam jau ir zobiņi.

Atbildēt