Nip Bellywell sildošais lavandas spilventiņš

Nip Bellywell sildošais lavandas spilventiņš

Bellywell sildošais lavandas spilventiņš palīdzēs, ja Jūsu mazulim ir problēmas ar puncīti un bērniņu moka kolikas.

Nip sildošais Lavandas spilventiņš ne tikai nomierina izraisītās vēdera sāpes, bet arī uzlabo (vispārējo) pašsajūtu. Rada patīkamu siltuma un drošības sajūtu, palīdz atkal iemigt, ja bērniņam miegs ir pārtraukts.

Bellywell spilventiņš ir patīkami mīksts, tas smaržo pēc lavandas un patiesi nomierina mazuļa puncīti. Spilventiņš ir pildīts ar kūdras želeju, kas ilgstoši izdala siltumu un patīkamu lavandas smaržu. Tas ir atbilstošā izmērā, pietiekami viegls un perfekti der mazuļa puncim.

Ērta lietošana: Vienkārši ievietojiet to uz vienu minūti mikroviļņu krāsnī un pēc tam uzlieciet uz bērna puncīša. Īpaši viegls un glāstošs, tas noņems vēdera sāpes, kad to moka graizes vai gāzes.

Kūdras želejas pildījums padara Bellywell sildāmo spilventiņu elastīgu un maigu. Tā ergonomiskā forma palīdz to ērti uzlikt mazuļa vēderiņam. Tīra un dabiska lavandas eļļa nomierina un relaksē. Maigi mīkstā virsma ir droša pret sviedriem un siekalām. Bellywell sildāmais spilventiņš ir izgatavots Vācijā, un to iesaka Vecmāšu un Auklīšu asociācija.

NIP produktu garantija balstās uz vairāk nekā 70 gadus ilgu pieredzi ražošanā. Visi NIP produkti ir rūpīgi izstrādāti, lai atbalstītu bērnu veselīgu attīstību. NIP produkcija top ciešā sadarbībā ar zinātniekiem, pediatriem un zobārstiem, un atbilst visiem mūsdienu medicīniskajiem un ergonomiskajiem standartiem.

Visu martu nip Bellywell īpaša cena! 

 

Atbildēt