Priecājamies Tevi redzēt mūsu jaunajā mājas lapā Bernulietas.lv. Lai iegādātos kvalitatīvās preces, Tev:

  • jāizvēlas prece un tās daudzums;
  • jāpievieno tā grozam;
  • jāapstiprina pirkums (reģistrēšanās nav obligāta);
  • jāapmaksā pirkums;
  • jāsaņem prece.

1. Preču izvēle.
Preces mūsu veikalā ir sadalītas pa kategorijām. Sāc ar preču ražotāja izvēli (Humana vai NIP), tad pēc produktu pielietojuma. Visu preču izvēlne ir atrodama lapas kreisajā malā. Galvenajā lapā redzami arī īpašie produkti, kā arī Bernulietas.lv TOP 10 pirktākie produkti.

Lūdzu ņem vērā, ka mūsu veikalā drīkst iepirkties tikai personas, kuras sasniegušas 18 gadu vecumu.

2. Preces pievienošana iepirkumu grozam.
Kad prece ir atrasta, tad izvēlies preču daudzumu, un, ja nepieciešams, arī krāsu, un spied pogu “Ielikt grozā”. Kad izvēlētā prece pievienota grozam, vari izvēlēties turpināt iepirkties, vai doties apskatīt savu iepirkumu grozu. Atceries, ka lapas augšējā labajā stūrī ir parādīts Tavs iepirkumu grozs ar preču skaitu un kopējo summu. Iepirkuma grozā vari ielikt tik daudz preču, cik vēlies. Visā iepirkšanās laikā, meklējot citas preces, varēsi koriģēt jau izvēlēto preču daudzumu vai arī izdzēst tās no iepirkuma groza.

3. Pirkuma apstiprināšana.
Kad esi izvēlējies visas nepieciešamās preces, un to daudzumu, pirms pirkuma veikšanas ievadi Kupona kodu. Šādu kodu var saņemt mūsu reģistrētie lietotāji vai arī citi interesenti, kas seko līdzi mūsu reklāmas aktivitātēm (piemēram sekojot mūsu jaunumiem Twitter). Kupona kods var dot atlaidi pirkumam. Atceries – kupona kods nav patstāvīga akcija. Mēs paturam tiesības izlemt kam un kad piedāvāt kupona kodu.

Tālāk spied pogu “Pirkt”. Atkārtotajiem klientiem tiks piedāvāta iespēja iereģistrēties (ja tas nebūs izdarīts jau sākumā, lapas kreisajā pusē, zem produktu izvēlnes). Jaunajiem klientiem tiks piedāvāta iespēja reģistrēties, vai arī ievadīt visu nepieciešamo rēķina informāciju.

Pēc tam jāizvēlas piegādes adrese. Tad spied pogu Nākamais, un izvēlies piegādes veidu. Vari precei atbraukt pakaļ uz mūsu biroju, vai arī izvēlēties, lai preci piegādā kurjers.

4. Pirkuma apmaksāšana
Kad ir izvēlēts pirkuma piegādes veids, jāizvēlas samaksas veids. Ja vēlies preci saņemt ar kurjeru, vienīgais apmaksas veids ir bankas pārskaitījums. Veicot pirkumu, Tu saņemsi e-pastu ar informāciju par pirkumu. Šī vēstule kalpo arī kā rēķins, lai savu pirkumu varētu apmaksāt interneta bankā.

Ja vēlies precei atbraukt pakaļ uz mūsu biroju Ropažu ielā 19a, Rīgā, tad vari izvēlēties apmaksāt rēķinu bankā, vai arī samaksāt skaidrā naudā preču saņemšanas brīdī. Atvainojamies, bet banku maksājumu kartes nepieņemam.

5. Preces saņemšana
Ja kā piegādes veids ir izvēlēts kurjers, tad brīdī, kad esam saņēmuši maksājumu par pirkumu, mēs nosūtām preci kurjeram, un tā ir ceļā pie Tevis!

Maksa par piegādi ir ļoti draudzīga:

  • Piegādes vieta: Rīga

0 – 2 kg – 2.77 EUR

2 – 5 kg – 2.85 EUR

5 – 10kg – 3.84 EUR

10 – 20kg – 4.91 EUR

  • Piegādes vieta: Visa Latvijas teritorija (izņemot Rīgu)

0 – 2 kg – 3.84 EUR

2 – 5 kg – 4.20 EUR

5 – 10 kg – 5.55 EUR

10 – 20 kg – 6.26 EUR

Visas cenas norādītas EUR, tai skaitā ar iekļautu PVN.

Ja pirkuma summa pārsniedz 70 EUR, tad piegāde visā Latvijā ir bez maksas!

Savukārt, ja vēlies saņemt preci pie mums, lūdzu atceries, ka mēs strādājam darba dienās 9.00 – 16.00.

6. Citi noteikumi
Visas preču cenas ir norādītas ar PVN, preču cenā neietilpst piegādes izmaksas. Piegādes izmaksas ir norādītas atsevišķi (skat. sadaļu „Preces saņemšana”).

Visi veiktie pasūtījumi glabājas mājas lapas datu bāzē un tiks uzglabāti tik ilgi, cik to prasa pastāvošā LR likumdošana un tie ir pieejami mājas lapas administratoram

7. Darba laiks
Pasūtījumus apstrādājam un apstiprinām darba dienās no 9.00 – 16.00. Pasūtījumus, kas izdarīti brīvdienā, apstiprināsim nākamajā darba dienā.

Piegāde tiek veikta 2 darba dienu laikā no pasūtījuma apmaksas brīža.

Mūsu birojā, Ropažu ielā 19a, Rīgā, preci vari saņemt darba dienās 9.00 – 16.00

8. Atteikuma tiesības
LR MK Noteikumi Nr. 207 „Noteikumi par distances līgumu nosaka”, ka pircējam ir tiesības atteikties no līguma 14 kalendāra dienu laikā un atdot interneta veikalā iegādāto preci atpakaļ pārdevējam.

Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. panta sestā daļa nosaka, ka patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā.

Atteikumu tiesību izmantošanas gadījumā prece kopā ar pirkumu apliecinošu dokumentu ir jānogādā SIA „MedProf” birojā, Rīgā, Ropažu ielā 19a un jāuzraksta iesniegums par atteikuma tiesību izmantošanu.

Izmantojot savas atteikuma tiesības lūdzam ņemt vērā, ka mūsu piedāvāto preču sortimentā liela daļa ir tādas preces, kuras ir cieši saistītas ar mazuļa higiēnu un veselību, un kurām atteikuma tiesības nebūtu ētiski izmantot pēc to atvēršanas (pārtika, bērnu māneklīši, pudelītes u.tml.). Tādēļ lūdzam kārtīgi aplūkot un izvērtēt preci pirms atverat tās iepakojumu un sākat lietot.

Atbildēt