Humana NAKTS PIENS saldākam miedziņam!

Humana produkti ražoti Vācijā ar vairāk kā 60 gadu ilgu pieredzi. Tie ir unikāli ar to, ka tiek ražoti no īpaši izvēlēta svaiga piena, kas tiek apstrādāts pirmo 48 stundu laikā. Humana NAKTS PIENS ir Piena maisījums zīdaiņiem. Lietojams no 6 mēnešu vecuma.

Produkts ir biezs un sātīgs, tāpēc nodrošina bērnam ciešu un veselīgu miegu, kas ir svarīgākais augšanai un attīstībai!

Tas satur GOS: prebiotikas šķiedrvielas, ko satur arī mātes piens, veicina veselīgu zarnu mikrofloras attīstību. Omega 3 taukskābes: veicina smadzeņu un nervu šūnu attīstību. Griķi: ilgstošai sāta sajūtai. Nesatur glutēnu ( lipekli).

Iesaka:

  • kā mātes piena aizstājēju vakaros jauktas un mākslīgas barošanas gadījumos;

  • celiakijas profilaksei (nesatur glutēnu).

  • kā garšīgu alternatīvu vakariņām.

Humana Nakts piens sastāv no augstvērtīgām uzturvielām un ir enerģijas avots zīdaiņiem, to var izmantot kā papilduzturu no 6. mēneša. Produktu var izmantot kā papildus ēdienu zīdīšanas periodā vai papildus barošanai ar kādu citu 2. pakāpes piena maisījumu, ja māte vairs nebaro ar krūti.

Humana Nakts piens satur vērtīgas vielas, kas atrodamas pienā un graudaugos un ir kā garšīga alternatīva mazuļa ikdienas uzturā. Produkts satur daudz vērtīgu vitamīnu, kā arī vajadzīgās minerālvielas kaulu un zobu augšanai.

Prebiotiskās šķiedrvielas, kuras sastopamas arī mātes pienā, ir svarīga bērna veselīga uztura sastāvdaļa, tāpēc Nakts piens, tāpat kā Folgemilch 2 un 3, ir papildināts ar šīm vērtīgajām vielām. Nakts piens ir garšīgs un palīdz nodrošināt mazulim pilnvērtīgu miegu, veselīgu gremošanu un organisma aizsardzību.

Sastāvs: vājpiens, augu eļļas (palmu, rapšu, saulespuķu), laktoze, fruktoze, galakto-oligosaharīdu sīrups (no piena), ciete, maltodekstrīns, 5% auksti briedinātu rīsu milti, 4% griķu pārslas, emulgators: sojas lecitīns, kalcija karbonāts, nātrija citrāts, kalcija ortofosfāts, vitamīnu maisījums (vitamīns C, niacīns, vitamīns E, pantotēnskābe, vitamīns A, vitamīns B6, tiamīns, riboflavīns, folskābe, vitamīns K1, biotīns, vitamīns D3, vitamīns B12), vanilīns, kālija citrāts, magnija karbonāts, dzelzs difosfāts, L-tirosīns, cinka oksīds, mangāna sulfāts, vara sulfāts, kālija jodīts, nātrija selenīts.

Vairāk informācijas par Humana NAKTS PIENA sastāvu un tā lietošanu meklē te.

Bernulietas.lv atgādina, ka zīdīšana ir labākais jūsu bērniņam.

Atbildēt