JAUNUMS! Humana BIO Biezeņi!

JAUNUMS! Humana BIO Biezeņi!

Bioloģiskie produkti bērniem no Humana

Laikā, kad arvien vairāk uzmanības pievēršam produktu izcelsmei, un vēlamies savus mazuļus barot ar vislabāko un kvalitatīvāko pārtiku, HUMANA iepriecina vecākus, piedāvājot Latvijas tirgū ļoti daudzveidīgu bioloģisko produktu klāstu.

Ko nozīmē bioloģiskā vai ekoloģiska pārtika?

100 organicTermini “bioloģisks” un “ekoloģisks” ir līdzvērtīgi un to lietojumu nosaka ES Regula. Uz iepakojumiem ir Eiropas Savienības bioloģiskais marķējums – 100% Organic. Jauno produktu klāstā ietilpst biezeņi, kas gatavoti no bioloģiskajās saimniecībās izaudzētiem produktiem. Augļu biezenīšiem nav pievienots cukurs (tie satur tikai dabīgo augļu cukuru), savukārt dārzeņu un gaļas biezeņiem apzināti nav pievienota sāls, aromatizētāji, konservanti un mākslīgo vitamīnu piedevas. Arī dzīvnieki, kuru gaļa tiek izmantota BIO produkcijas
klāstā, tiek audzēti un baroti saskaņā ar augstiem un stingri kontrolētiem bioloģisko saimniecību kvalitātes standartiem. Šajās saimniecībās netiek izmantoti dzīvnieku hormoni un augšanas stimulatori. Audzējot dārzeņus un augļus, tiek izmantots tikai dabiskais mēslojums, pilnībā izslēdzot sintētisko mēslošanas līdzekļu un pesticīdu lietošanu.

Drošība

Produkta tapšanas process ir kontrolēts nepārtraukti sākot no ražas novākšanas līdz pat gala produktam. Virkne dažādu kontroļu nodrošina augstāko bioloģisko kvalitāti katrā burciņā.

 

 

slaidam

Daudzveidīgas garšas kombinācijas

BIO produkcija ir veselīgs, viegls un garšīgs ēdiens, kas pēc ēšanas nenoslogo mazuļa kuņģi, neradot smaguma sajūtu. Jaunumu klāstā ietilpst daudzveidīgi biezeņi. Mēs nevaram būt droši par to, kādos apstākļos audzēti veikalos nopērkamie augļi un dārzeņi, gaļa un zivis tāpēc BIO biezeņi ir droša alternatīva.

Garšo kā mājās

Receptūras produktiem speciāli izstrādātas tā, lai garšotu tieši tāpat kā mājās gatavoti ēdieni, kas atbilstoši pielāgoti katram bērna dzīves attīstības posmam.

Lai izvēlētos Jūsu mazulim piemērotāko biezeni, rūpīgi izpētiet informāciju uz iepakojuma. Atkarībā no sastāva, gardie un daudzveidīgie BIO biezeņi ir piemēroti bērniem jau no četru mēnešu vecuma.

Meklē JAUNOS HUMANA biezeņus te!

Bukletu-izvēle1

Atbildēt

×
×

Cart